Aktualności Kategoria: Aktualności

Ostatnio akceptowane:

 • Http://zdjecia-filmy-lotnicze.pl/ »

  Działamy na rynku reklamowym od 13 lat. Naszą specjalizacją jest produkcja wideo, reklama internetowa i wszelkie rzeczy z tym związane. Posiadamy doświadczoną kadrę pracowniczą, dzięki której wszystkie ujęcia wychodzą bardzo profesjonalnie i efektywnie. Ciągłe zdobywanie doświadczenia pozwoliło nam zyskać grupę stałych klientów. Świadczymy nasze usługi na terenie całego Dolnego Śląska i Opola. Wykonujemy profesjonalne ujęcia za pomocą bezzałogowego drona wyposażonych w kamery 4K, wyróżniające się dobrym odzwierciedleniem barw i wysoką rozdzielczością, która w efekcie końcowym cieszy oko.

  W katalogu od: 14 06 2015 · szczegóły »
 • Ogłsozenia regionalne »


  Jeżeli masz kłopot ze sprzedażą swoich przedmiotów, w tym między innymi z branży mieszkaniowej, motoryzacyjnej czy chociażby rzeczy mniejszych jak zamrażarka, lodówka czy sofa, czy stary tapczan. W dzisiejszych czasach sprzedaż używanych przedmiotów wcale nie jest taka łatwa, niejednokrotnie po prostu jest nieopłacalna przy drobnych rzeczach, tym bardziej jeśli za pośrednictwo w sprzedaży trzeba jeszcze dodatkowo płacić, tak jak jest to w większej części portali z ogłoszeniami. Tu z pomocną dłonią przyjdzie ci nasz portal ogłoszeniowy, w którym błyskawicznie, funkcjonalnie i co najważniejsze w całości darmowo dodasz swoje ogłoszenia drobne, ogłoszenia mieszkania czy motoryzacyjne, portal został zaprojektowany z myślą o krajowych społecznościach więc zamieścisz tu również ogłoszenia dąbrowa górnicza, ogłoszenia płock czy ogłoszenia sosnowiec.

  W katalogu od: 12 05 2012 · szczegóły »
 • Dziennik Pauliny P »

  Przedstawiana strona jest blogiem, jak i również dziennikiem, na którym umieszczam swoje miłe i złe momenty, zabawne i przykre sytuacje życiowe, ważne dla mnie wydarzenia z każdego dnia a także fotografie zrobione przeze mnie, które przedstawiają urywek z mojego dnia. Blog jest dla mnie miejscem, gdzie mogę „wylać” swoje problemy. Dzięki takiemu portalowi moi koledzy a także inni internauci mogą dowiedzieć co mnie danego dnia spotkało co zaznałam, w jakim jestem nastroju a także mają możliwość wyrażenia swojej opinii na temat mojego wzmianki.

  W katalogu od: 15 02 2012 · szczegóły »
 • Fajne sajty »

  Pragnę Cię zainteresować spisem interesujących artykułów typu Presell Pages z kilku dziedzin, w którym można znaleźć aktualne i interesujące teksty na wiele różnych zagadnień. Na naszych stronach znajdziesz sporo artykułów związanych tematycznie z turystyką, wypoczynkiem i rekreacją, rozrywką i sportem dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W naszej bazie tekstów można znaleźć także publikacje tematycznie powiązane z urodą i zdrowiem, teksty na temat medycyny a także powiązane z zainteresowaniami, hobby i modą męską i damską.

  W katalogu od: 17 10 2011 · szczegóły »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Aktualności