Strony związane z hasłem 'soczewki kontaktowe':

 • Soczewki kontaktowe »

  Nosisz soczewki kontaktowe? Potrzebujesz miejsca, gdzie niedrogie soczewki kupisz w zasadzie za free? Bezbłędnie trafiłeś! Odwiedzając witrynę taniesoczewki.eu możesz być pewien, że odnajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. Jeżeli interesują Cię soczewki jednodniowe, znajdziesz takie u nas. A może chciałbyś soczewki miesięczne? Nie ma kłopotu. W naszym zbiorze jest niemała ilość przeróżnych rodzajów soczewek, które odmienią Twój wygląd i będziesz w stanie wyrzucić brzydkie okulary.

  W katalogu od: 08 07 2011 · szczegóły »
 • Soczewki, szkła kontaktowe w 24h »

  Zmieniasz okulary na soczewki kontaktowe? Szukasz niedrogiego sklepu z soczewkami i akcesoriami do soczewek? Koniecznie odwiedź kontaktowe.pl, gdzie możesz zapoznać się z szerokim wyborem szkieł kontaktowych we wszelkich trybach noszenia soczewek - soczewki miesięczne, soczewki jednodniowe, soczewki dwutygodniowe, soczewki roczne, czy też do korekcji wszelkich wad wzroku (soczewki toryczne, soczewki progresywne), a także kolorowe soczewki kontaktowe pomagające zmienić wygląd.Sklep charakteryzuje wysoka jakość obsługi klienta. Asortyment, który znajduje się w sklepie, to produkty renomowanych producentów - Ciba Vision, Bausch&Lomb, Johnson&Johnson, Cooper Vision, Alcon, Avizor. Nowość w ofercie to modne okulary przeciwsłoneczne.

  W katalogu od: 14 05 2012 · szczegóły »
 • Okulary i soczewki »

  Okulary korekcyjne i soczewki kontaktowe to najpopularniejsze metody korekty wad wzroku. W dzisiejszych czasach bardzo łatwo jest sobie zepsuć wzrok. Bardzo duży odsetek ludzi studiuje, czyta wiele książek, jeszcze więcej gra na komputerze (znam setki ludzi którzy tak spędzili całe dzieciństwo) - skupienie wzroku w jednym miejscu w stałej odległości prowadzi po jakimś czasie do powstania wad wzroku. Najpierw zaczyna się od noszenia okularów, później gdy okulary zaczynają nam przeszkadzać kupujemy pierwsze soczewki kontaktowe. Jednak dobór szkieł jest jeszcze trudniejszy niż dobór okularów, chcesz poznać wszystkie aspekty doboru właściwych soczewek? Zapraszamy do nas.

  W katalogu od: 10 06 2012 · szczegóły »