PROMYCZEK Przedszkole Niepubliczne Bielsko-Biała

PROMYCZEK Przedszkole Niepubliczne Bielsko-Biała Przedszkole PROMYCZEK jest przyjaznym, otwartym miejscem dla Twojego dziecka. W placówce zatrudniona jest kadra nauczycielska posiadająca niezbędne kwalifikacje, doskonale spełniająca się w roli wychowawcy małego dziecka. Nasze przedszkole zapewnia dzieciom opiekę, wychowanie i nauczanie w atmosferze akceptacji, tolerancji, ciepła i bezpieczeństwa. Wspiera w dążeniach do wiedzy i poznania świata. Stwarzamy warunki niezbędne dziecku do całościowego i harmonijnego rozwoju, pozwalające na radosne, twórcze "bycie" i aktywność. Organizujemy dla dzieci spotkania z ciekawymi ludźmi, koncerty, teatrzyki, zajęcia z dogoterapii, warsztaty artystyczne, wycieczki, konkursy, uroczystości.

Szczegóły strony www.przedszkolepromyczek.eu:

Podlinkuj stronę www.przedszkolepromyczek.eu:

PROMYCZEK Przedszkole Niepubliczne Bielsko-Biała

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 104

Zobacz zbliżone tematycznie wpisy w tej kategorii:

 • Korepetycje »

  TwojeKorki.pl to serwis, gdzie można całkiem za darmo umieścić własną katalog produktów udzielania korepetycji. Tylko u nas możesz to zrobić nie ponosząc żadnych opłat. Posiadamy bardzo obszerną bazę: korepetycje. Wyłącznie u nas znajdziesz nauczyciela z Twojego miasta. Tutaj możesz zamieścić bezpośrednie ogłoszenie. Nie czekaj, dodaj własne ogłoszenie już właśnie! Zapraszamy!

  W katalogu od: 26 10 2011 · szczegóły »
 • Przedszkole niepubliczne Szczecin »

  Przedszkole Niepubliczne Kraina Uśmiechu jest miejscem, gdzie pod czujnym okiem specjalistów, dziecko poprzez metodę prób i błędów dążyć będzie do osiągniecia samodzielności. Dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz zajęciom dodatkowym z gronem specjalistów, dziecko nabędzie cenne umiejętności, które wykorzysta w przyszłych latach nauki. Dzięki indywidualnemu podejściu do podopiecznych, przedszkole umożliwia rozwój zainteresowań i dostosowanie zajęć do predyzpozycji dziecka.

  W katalogu od: 23 08 2013 · szczegóły »
 • Kursy językowe dzierżoniów »


  Najlepsza szkoła angielskiego English Wanted ! Stosujemy nowoczesne metody nauczania tj. metody audiolingwalną, elicytacji, komunikacyjną czy reagowania ciałem, aby język angielski szybko przestał być językiem obcym. Oferujemy nauke języka angielskiego jak i niemieckiego. Posiadamy uczniów w bardzo zróżnicowanym wieku od przedszkolnego do osób dorosłych. Zapraszamy również do współpracy przedszkola.Prowadzimy zajęcia dla dzieci w wieku 3-5 lat. Częstotliwość oraz długość ich trwania ustalana jest indywidualnie według potrzeb maluszków.Nauczamy poprzez śpiewanie piosenek, mówienie wierszyków oraz przy wykorzystaniu różnorodnych, w tym także autorskich materiałów takich jak karty obrazkowe, plakaty czy maskotki. Jeśli chcesz dowiedzieć się wiecej zapraszamy na naszą strone domową.

  W katalogu od: 23 01 2014 · szczegóły »
 • Pomoce dydaktyczne »

  Nowa Szkoła powstała w 1992 roku głównie z myślą o przedszkolakach i dzieciach w wieku szkolnym. Od tego czasu staliśmy się polskim liderem w produkcji mebli szkolnych, przedszkolnych i żłobkowych. Zajmujemy się także wyposażaniem szkół, przedszkoli, żłobków oraz świetlic. W naszej ofercie posiadamy również interesujące pomoce dydaktyczne i materiały edukacyjne. Jeżeli szukasz firmy, która w ciekawy sposób zaaranżuje i przygotuję salę w przedszkolu lub szkole to zapraszamy do współpracy z Nową Szkołą.

  W katalogu od: 11 08 2014 · szczegóły »