Rekrutacja UWr

Rekrutacja UWr Program studiów jest elastyczny i umożliwia zaplanowanie własnej ścieżki rozwoju, dostosowanej do indywidualnych oczekiwań i predyspozycji. Będziesz mieć możliwość sprawdzenia się w wybranych przez siebie dziedzinach psychologii stosowanej m.in. w psychologii sądowej, wychowawczej, klinicznej, psychopatologii dzieci i młodzieży, psychologii zarządzania i społecznej. Oprócz rzetelnego przygotowania teoretycznego zdobędziesz doświadczenie praktyczne dzięki realizacji projektów badawczych oraz współpracy z Pracownią Konsultacji i Poradnictwa Psychologicznego lub Pracownią HR działającymi przy Instytucie. Poszerzysz swoją wiedzę także o wiadomości z innych dyscyplin oraz nauczysz się twórczo i krytycznie myśleć.

Szczegóły strony rekrutacja.uni.wroc.pl:

Podlinkuj stronę rekrutacja.uni.wroc.pl:

Rekrutacja UWr

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny bing 2

Zobacz zbliżone tematycznie wpisy w tej kategorii:

 • Nauka jazdy w Warszawie »

  Auto szkoła JAR z Warszawy serdecznie zaprasza ludzi zainteresowanych prawem jazdy na samochód oraz motocykl. W naszej szkole prawa jazdy poznasz jedynie bardzo profesjonalnych instruktorów, którzy z powodzeniem zrobią z Ciebie dobrego kierowcę. Punkty ośrodka szkolenia kierowców JAR położone są na Ursynowie i Gocławiu. Dzięki naszym kursom nauczysz się pewnie jeździć, a prawo jazdy zdobędziesz bez problemów.

  W katalogu od: 26 07 2011 · szczegóły »
 • Adwokat Katowice »

  Kancelaria Adwokacka Jacek Węgrzynowski to salon meblowy, gdzie można uzyskać kompleksową poradę prawną. Specjalizujemy się w poradnictwie prawnym dotyczącym prawa gospodarczego, cywilnego, karnego oraz dodatkowo prawa domów i mieszkań. Zachęcamy do naszej głównej siedziby, która mieści się w Katowicach. Funkcjonujemy również na terenie całego województwa śląskiego. Polecamy także do zapoznania sięz naszą stroną internetową!

  W katalogu od: 21 09 2011 · szczegóły »
 • Prywatne przedszkole Sosnowiec »

  Akademia Pana Kleksa jest niepublicznym przedszkolem, które jest nową tego typu jednostką w Sosnowcu. Własną działalność edukacyjną zaczynamy od września, na chwilę obecną wciąż trwają zapisy do przedszkola. Gwarantujemy wysokiej jakości opiekę nad Państwa dziećmi. Zatrudniamy doświadczoną i świetnie przygotowaną kadrę pedagogiczną, która będzie dbać o postęp intelektualny i fizyczny każdego dziecka. Nasze przedszkole zapewnia szeroki zakres zajęć dodatkowych, ponieważ chcemy zadbać o postęp pasji u dzieci.

  W katalogu od: 27 09 2011 · szczegóły »
 • Www.dobreosk.pl »

  Najlepszy kurs jazdy dla kierowców na platformie dobreosk.pl. Materiał szkoleniowy został precyzyjnie opracowany i w zakresie każdej kategorii prawa jazdy został podzielony na lekcje, które skutecznie przeprowadzą Państwa przez proces szkolenia, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 13 lipca 2012 r. w sprawie szkolenia osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami, instruktorów i wykładowców.

  W katalogu od: 01 07 2014 · szczegóły »