Korepetycje

Korepetycje TwojeKorki.pl to serwis, gdzie można całkiem za darmo umieścić własną katalog produktów udzielania korepetycji. Tylko u nas możesz to zrobić nie ponosząc żadnych opłat. Posiadamy bardzo obszerną bazę: korepetycje. Wyłącznie u nas znajdziesz nauczyciela z Twojego miasta. Tutaj możesz zamieścić bezpośrednie ogłoszenie. Nie czekaj, dodaj własne ogłoszenie już właśnie! Zapraszamy!

Szczegóły strony www.twojekorki.pl:

Podlinkuj stronę www.twojekorki.pl:

Korepetycje

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 80

Zobacz zbliżone tematycznie wpisy w tej kategorii:

 • Papiery ozdobne »

  KAKADO to jedyny tak profesjonalny dystrybutor papieru i materiałów poligraficznych. W naszym wyborze produktów wynajdą Państwo: papiery ozdobne, kartony ozdobne, papiery poligraficzne. Zajmujemy się też dystrybucją maszyn introligatorskich i niezbędnych do nich materiałów. Jesteśmy spółką, która nieustannie poszerza swój produkty o najnowsze asortyment, które mogą być dostępne w naszym sklepie.

  W katalogu od: 27 09 2011 · szczegóły »
 • Prywatne przedszkole Sosnowiec »

  Akademia Pana Kleksa jest niepublicznym przedszkolem, które jest nową tego typu jednostką w Sosnowcu. Własną działalność edukacyjną zaczynamy od września, na chwilę obecną wciąż trwają zapisy do przedszkola. Gwarantujemy wysokiej jakości opiekę nad Państwa dziećmi. Zatrudniamy doświadczoną i świetnie przygotowaną kadrę pedagogiczną, która będzie dbać o postęp intelektualny i fizyczny każdego dziecka. Nasze przedszkole zapewnia szeroki zakres zajęć dodatkowych, ponieważ chcemy zadbać o postęp pasji u dzieci.

  W katalogu od: 27 09 2011 · szczegóły »
 • Www.dobreosk.pl »

  Najlepszy kurs jazdy dla kierowców na platformie dobreosk.pl. Materiał szkoleniowy został precyzyjnie opracowany i w zakresie każdej kategorii prawa jazdy został podzielony na lekcje, które skutecznie przeprowadzą Państwa przez proces szkolenia, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 13 lipca 2012 r. w sprawie szkolenia osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami, instruktorów i wykładowców.

  W katalogu od: 01 07 2014 · szczegóły »
 • Szkoła paralotniowa - Flyschool »

  Latanie - to marzenie. Niewielu ludzi "potrafić latać". W naszej szkole możesz się jednak tego nauczyć! Szkoła Flyschool nauczy latać na paralotni wszystkie chętne osoby. Nasza firma świadczy usługi już od 1992 i zajmuje się nauką oraz sprzedażą sprzętu nowego oraz używanego. W swojej ofercie mamy również różnego rodzaju wyjazdy np. do Monako, czy do Włoch. Jeśli są Państwo zainteresowani, to serdecznie zapraszam na naszą stronę internetową, gdzie znajdują się kompletne informacje.

  W katalogu od: 07 04 2015 · szczegóły »